MUNKATÁRSAK

Last update: 2024. 05. 06. at 00:04
NON-UPDATING ARCHIVED POST
NEM FRISSÜLŐ ARCHÍV BEJEGYZÉS

Szervezeti egység Elérhetőség Milyen ügyben illetékes Elsődleges kapcsolattartó
Office BCDC Titkárság office@bcdc.hu Központi e-mail cím
A Főiskolát érintő általános kérdések, sajtómegkeresések és amikor nem tudod eldönteni, kihez fordulj
Reidl Kamilla
Rector BCDC Megbízott Rektor rector@bcdc.hu A Főiskola vezetőjét illető ügyek Reidl Kamilla
Vice Rector for Coordinattion BCDC Koordinációs Rektorhelyettes coordination.vice.rector@bcdc.hu A Főiskola igazgatási, koordinációs ügyeiben Reidl Kamilla
Finance BCDC Gazdálkodási vezető finance@bcdc.hu A Főiskola gazdálkodásával, pénzügyeivel kapcsolat ügyek Kopácsi Károly
Contemporary Dance BA BCDC Kortárstánc Művész alapszak contemporary.dance.ba@bcdc.hu Kortárstánc Művész Szak képzési és felvételi információjával kapcsolatosan Bakó Tamás
Circus Dance BA BCDC Cirkuszi Táncos alapszak circus.dance.ba@bcdc.hu Cirkuszi Táncos képzés képzési és felvételi információjával kapcsolatosan Fejes Kitty
Circus Art BCDC Cirkuszművész alapszak és mesterszak circus.art@bcdc.hu Cirkuszművész Szakok képzési és felvételi információjával kapcsolatosan Greifenstein János
Circus Art – Clown BCDC Bohóc zsáner – Cirkuszművész alapszak és mesterszak circus.art.clown@bcdc.hu Cirkuszművész Szakon belül a Bohóc zsáner képzési és felvételi információjával kapcsolatosan Greifenstein János
Circus Art – Equestrian Acrobat BCDC Lovasakrobata zsáner – Cirkuszművész alapszak circus.art.equestrian@bcdc.hu Cirkuszművész Szakon belül a Lovasakrobata zsáner képzési és felvételi információjával kapcsolatosan Páska Ildikó
Dance Teacher MA BCDC Kortárstánctanár mesterszak dance.teacher.ma@bcdc.hu Kortárstánctanár Szak képzési és felvételi információjával kapcsolatosan Angelus Iván
Circus Teacher MA BCDC Cirkuszművésztanár mesterszak circus.teacher.ma@bcdc.hu Cirkuszművésztanár Szak képzési és felvételi információjával kapcsolatosan Fekete Péter
Study Administration BCDC Tanulmányi osztály study.administration@bcdc.hu Tanulmányi ügyekben, valamint Főiskolai ösztöndíj- és támogatástaláló, tanácsadó rendszerrel kapcsolatban Reidl Kamilla
Programs BCDC Programok szervezője programs@bcdc.hu A Főiskola egyéb oktatási programjával kapcsolatos ügyek: Felvételi Előkészítő, pályaorientáció, workshopok, on-line mentorprogram Reidl Kamilla
Communication Team BCDC Kommunikáció communications@bcdc.hu Kommunikációs ügyek, honlap, social médiát érintő ügyek Csasznyi Blanka
Studio Coordination BCDC Termek koordinációja studiocoordination@bcdc.hu Terembérlés, termek igénylésének koordinálása Reidl Kamilla
Erasmus BCDC Erasmus erasmus@bcdc.hu Nemzetközi kapcsolatokkal és az Erasmus programmal kapcsolatos ügyek, kérdések Péter Petra
Pályázat BCKF Pályázatok palyazat@bcdc.hu A Főiskola pályázati tevékenységei Péter Petra
Archive BCDC Könyvtár és archív anyagok gyűjtése archive@bcdc.hu Könyvtár és a Főiskola szakmai tevékenységének archívuma Péter Petra
Thesis BCDC Szakdolgozat thesis@bcdc.hu Szakdolgozati tevékenység ügyei Péter Petra
Technical Support BCDC Rendszergazda/technikai működtetés technical.support@bcdc.hu IT, technikai támogatás Lakatos Tibor

Kommunikációs protokoll hivatali ügyekben / Office Comunication Protocols

SZEMÉLYES

A személyes ügyintézés e-mail egyeztetés alapján a tanulmányi és alkotó munka időrendjéhez alkalmazkodó időpontban, helyen és  formában történik.

E-MAIL

Az  összes intézmény, projekt, munkatárs elérhető az office@bcdc.hu címre küldött üzenet útján.
Az egyes részterületekért felelős munkatársak csak az ott jelzett e-mail címre érkező leveleket kísérik figyelemmel, de továbbítva ezek a levelek is befutnak az office@bcdc.hu címre.
A beérkező levelekre jellemzően 24-72 órán belül válaszolunk. Ha ennyi időn belül nem érkezik válasz, vagy sürgősebb az ügy kérjük az üzenet forwardolását.

ŰRLAP

Számos ügyben űrlapok állnak rendelkezésre, melyek egyszerűsítik és gyorsítják az ügyintézést:

ONLINE

Online kommunikáció előzetes e-mail egyeztetés alapján lehetséges.

TELEFON

Telefonszámainkon csak korlátozott mértékben vagyunk elérhetőek és az ad hoc hívás, sms tapasztalatunk szerint nem a leghatékonyabb ügyintézési forma:
+36 70 953 0516

HONLAP

A legtöbb kérdésre választ talál honlapunkon, mi is onnan tájékozódunk a legaktuálisabb részletekről:
bcdc.hu

HIBAÜZENET

Ha hibát, kellemetlenséget tapasztal, kérjük azonnal küldjön hibaüzenetet, panaszt, hogy mihamarabb orvosolni tudjuk azt.

Kérjük a fenti lehetőségekkel élve, forduljon hozzánk bizalommal!

​Magánügyben történő megkeresésekre nem válaszolunk, de továbbítjuk a címzettnek, aki maga dönt a továbbiakról.
Reklámüzenetekre nem válaszolunk.